Droga do Wnętrza - Pomoc psychologiczna i duchowa
20 września 2021

Wyruszmy razem w drogę

Od połowy sierpnia zostały wznowione spotkania w Punkcie konsultacyjnym pomocy "Droga do Wnętrza". Możesz otrzymać w nim wsparcie i pomoc psychologiczną i duchową. Spotkania odbywają się w cyklu ok. 15 rozmów konsultacyjnych. Po pierwszej bezpłatnej rozmowie wstępnej możesz zdecydować o ich kontynuowaniu. Określamy wtedy obszar i zakres pomocy, na który się umawiamy. Dostępne terminy są wskazane w zakładce Kalendarz. Uprzejmie proszę, by na pierwsze spotkanie wybrać godzinę 18.00. Na pierwszej rozmowie umawiamy stały dzień i godzinę konsultacji. Odbywają się one co tydzień, co oznacza, że proces wsparcia zajmie około 3-4 miesięcy. Ten czas pozwala na głębsze rozpoznanie problemu i poszukiwanie tego, co jest potrzebne do wzmocnienia w Tobie, by wyjść mu na przeciw w dojrzalszy sposób.

 

Na chwilę obecną, gdy zgłosisz się na pierwszą konsultację i podejmiesz decyzję o kontynuowaniu tej drogi, trzeba będzie poczekać do momentu, aż zwolni się miejsce na stałe spotkania ze względu na to, że w tym momencie wszystkie terminy są już zajęte.

 

W czerwcu zakończyłem Studium Pomocy i Edukacji Psychologicznej w Ośrodku "INTRA" w Warszawie. Jak wcześniej pisałem starałem się o przyjęcie do czteroletniej Szkoły Psychoterapii. Przeszedłem pozytywnie rekrutację, ale znalazłem się na liście rezerwowej. Niestety nie zwolniło się miejsce. Będę aplikował ponownie w przyszłym roku. W obecnym roku podejmę Studium podyplomowe z psychologii klinicznej poszerzając w ten sposób swoją wiedzę i doświadczenie. Możesz do tej inicjatywy dołożyć swoją cegiełkę pod następującym adresem: 

 

https://zrzutka.pl/seb3j8

 

W obecnym roku planuję kontynuację tłumaczenia książki "Psychologia i życie duchowe" w ramach cyklu "Symfonia na dwie ręce". Dotychczasowe tłumaczenia rozdziałów I-III możesz pobrać tutaj.

 

Na koniec pragnę wyrazić podziękowania wszystkim, którzy wsparli zakończoną już zbiórkę przeznaczoną na wyposażenie pokoju konsultacyjnego. Pod koniec sierpnia został on pomalowany. Nieco wcześniej zostały zakupione wygodniejsze fotele i stolik. Obecnie warunki zewnętrzne do naszych rozmów prezentują się tak:

 

 

Droga do Wnętrza - Pomoc psychologiczna i duchowa

 

Droga do Wnętrza - Pomoc psychologiczna i duchowa - Dariusz Wołczecki

DROGA DO

WNĘTRZA

Punkt konsultacyjny

pomoc psychologiczna i duchowa

Created by Darioplus