Created by Darioplus

KONTAKT

 

 

ks. dr Dariusz Wołczecki

os. Łużyckie 52

66-200 Świebodzin

 

 

W listopadzie 2012 r. obroniłem doktorat z teologii duchowości na Papieskim Instytucie Duchowości TERESIANUM w Rzymie (zobacz tutaj). Studia rzymskie były przygotowaniem pod kątem prowadzenia wykładów uniwersyteckich oraz praktyki towarzyszenia duchowego.  W czerwcu 2021 r. uzyskałem dyplom Studium Pomocy i Edukacji Psychologicznej w Ośrodku INTRA w Warszawie (zobacz tutaj). Uprawnia on do udzielania osobom dorosłym indywidualnej i grupowej pomocy psychologicznej opartej na założeniach psychoterapii humanistyczno-egzystencjalnej. Obecnie staram się o przyjęcie do czteroletniej Szkoły Psychoterapii.

 

W celu umówienia się na konsultacje poprzez stronę proszę o wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Termin zostanie potwierdzony w ciągu jednego dnia. W przypadku braku odpowiedzi warto zajrzeć do "spamu".

 

Rozmowy odbywają się w pokoju konsultacyjnym (zobacz tutaj). Wejście od kancelarii. Istnieje również możliwość odbycia wideorozmowy za pośrednictwem komunikatora Skype.

 

Każde spotkanie trwa ok. 50 min. Pierwsza konsultacja jest związana z dobrowolną ofiarą wpłaconą przed spotkaniem pod tym adresem: https://zrzutka.pl/seb3j8. Honorarium jest ustalane indywidualnie na pierwszej rozmowie i mieści się w przedziale 50-100 zł za spotkanie. Podjęcie cyklu konsultacji wiąże się z późniejszym ustaleniem ich stałego dnia i godziny, aby łatwiej było zaplanować na nie czas. Spotkania odbywają się w cyklu cotygodniowym.

 

Uprzejmie proszę osoby zgłaszające się po raz pierwszy o wybór godziny 18.00 na pierwsze spotkanie.

 

Punkt konsultacyjny

pomocy psychologicznej i duchowej

DROGA DO

WNĘTRZA

Umów się na konsultację