Droga do Wnętrza - Pomoc psychologiczna i duchowa
18 kwietnia 2021

Tworzenie warunków w pokoju konsultacyjnym

Nadal zapraszam Was do włączenia się w tę inicjatywę, z której korzysta już ponad 20 osób. Możecie wesprzeć ją materialnie, pomagając mi urządzić to miejsce i stworzyć warunki zewnętrzne do rozmowy oraz zbudować fundusz na mój dalszy rozwój i warsztat w pomaganiu. Wciąż się dokształcam, by służyć jak najlepiej. Obecnie kończę Studium Pomocy i Edukacji Psychologicznej w Ośrodku „Intra” w Warszawie. W planach mam podjęcie czteroletniej Szkoły Psychoterapii.

 

Zachęcam do wsparcia i współtworzenia tego miejsca. Spotkania odbywają się w pokoju, który zamierzałem doposażyć. Chciałbym go odmalować na wakacje. Już nawet otrzymałem propozycję pomocy w tej malarskiej sprawie, za co jestem wdzięczny życzliwym osobom. Jestem w trakcie urządzania jego wnętrza. Zakupiłem rośliny do wystroju. Gotowe już są: logo z kompasem i napisem „Droga do Wnętrza” oraz odpowiednio dobrane obrazy na ścianę, pomagające w refleksji. Chciałbym jeszcze zmienić na wygodniejsze fotele i stolik, z których obecnie korzystamy. Pojawiła się pod obecnymi meblami wykładzina dywanowa. Zamierzam też wymienić inne meble, które są już stare i rozlatujące się. Chciałbym zakupić nowszy sprzęt do prowadzenia wideorozmów na Skype i opracowania różnych materiałów psychoedukacyjnych. Nadal można wspierać "Drogę do Wnętrza" tutaj:

 

Wesprzyj "Drogę do Wnętrza"

 

W ostatnim czasie udało się więc zrealizować część zamierzeń w przygotowaniu warunków i przestrzeni dla spotkań konsultacyjnych w ramach "Drogi do Wnętrza". Zobaczcie efekty:

 

Tak było dotąd

 

Droga do Wnętrza - Pomoc psychologiczna i duchowa

 

Tak jest obecnie

 

Droga do Wnętrza - Pomoc psychologiczna i duchowaDroga do Wnętrza - Pomoc psychologiczna i duchowaDroga do Wnętrza - Pomoc psychologiczna i duchowa

Droga do Wnętrza - Pomoc psychologiczna i duchowaDroga do Wnętrza - Pomoc psychologiczna i duchowaDroga do Wnętrza - Pomoc psychologiczna i duchowaDroga do Wnętrza - Pomoc psychologiczna i duchowaDroga do Wnętrza - Pomoc psychologiczna i duchowa

Droga do Wnętrza - Pomoc psychologiczna i duchowa - Dariusz Wołczecki

DROGA DO

WNĘTRZA

Punkt konsultacyjny

pomoc psychologiczna i duchowa

Created by Darioplus