Droga do Wnętrza - Pomoc psychologiczna i duchowa
15 maja 2021

"Droga do Wnętrza" ku zdrowiu

Prace nad tłumaczeniem tekstów dla cyklu "Symfonia na dwie ręce" trwają, choć przyznam szczerze, że trochę zwolniły. W międzyczasie mam dla Was jeszcze jedną propozycję edukacyjną. Chodzi o drugą broszurę napisaną przed laty przez moją siostrę Dorotę Gromnicką, psychologa i psychoterapeutę: "Bądź zdrów!".

 

Znajdziecie w niej podpowiedzi dotyczące tematów związanych ze zdrowiem psychicznym. Po pierwsze tak jak życie duchowe tak i nasze zdrowie potrzebuje troskliwej uwagi. Po wtóre warto się dowiedzieć czym są zaburzenia psychiczne i dlaczego się pojawiają oraz jakie są najczęstsze zaburzenia i choroby psychiczne. Odnajdziemy w tym tekście wzmiankę na temat sposobów leczenia. Często pojawia się pytanie dotyczące tego, czego potrzebują osoby chore od bliskich i jak w ogóle radzić sobie z choroba osoby bliskiej. Niewątpliwie potrzeba też odnaleźć miejsca, gdzie można szukać pomocy. Warto też wiedzieć na czym polega idea integracji w rozwoju osoby.

 

Zapraszam do lektury.

 

Wśród różnych propozycji Punkt konsultacyjny pomocy psychologicznej i duchowej "Droga do Wnętrza" stał się jednym z miejsc, w którym można otrzymać potrzebne wsparcie.

 

 

Pobierz Broszurę

 

 

Droga do Wnętrza - Pomoc psychologiczna i duchowa

 

Droga do Wnętrza - Pomoc psychologiczna i duchowa - Dariusz Wołczecki

DROGA DO

WNĘTRZA

Punkt konsultacyjny

pomoc psychologiczna i duchowa

Created by Darioplus